Kendo rezultati

Državna tekmovanja

Mednarodni turnirji

Reprezentanca

2018

2018 (12. MAJ)  – POLJČANE

KYU KATEGORIJA:

  1. DOMEN LOŽAR (SHUBUKAN)
  2. DAVID GERMAVC (KJM)
  3. IZTOK KOMOVEC (KJM), PIA NEDELJKO (KJM)

ŽENSKA KATEGORIJA:

  1. TANJA GREIF (SHUBUKAN)
  2. MARTINA GREIF (SHUBUKAN)
  3. POLONA KOŠIR (KJM)

DAN KATEGORIJA:

  1. TANJA GREIF (SHUBUKAN)
  2. ELI ALLOUCHE (SHUBUKAN)
  3. MARTINA GREIF (SHUBUKAN), JANKO GOBEC (SHUBUKAN)

EKIPNA KATEGORIJA:

  1. SHUBUKAN 1 (D. LOŽAR, M. GREIF, T. GREIF)
  2. KJM 1 (I. KOMOVEC, M. ŠKRLEC, J. ŠTRAKL)
  3. ISS-HOUGAI (A. ŠROT, A. TREVEN, C. KOLEŽNIK)

     SHUBUKAN 3 (P. TOPIĆ, U. SVOLJŠAK, E. IVNIK) 

NAGRADA ZA BORBENI DUH:

JURE ŠTRAKL (KJM)

BLAŽ TIČAR (SHUBUKAN)

KATARINA VUKELIĆ (SHUBUKAN)

Avgust 2018, Kendo turnir “93. Kenshin Kosai” Jōetsu, Japonska

Na ekipnem turnirju je Roza Jaki z ekipo Pedagoške univerze v Joetsuju B osvojila 3. mesto in dobila nagrado za borbeni duh.

Avgust 2018, POKAL SAMURAI, Ljubljana

INDUVIDUALNA ODPRTA KATEGORIJA:

   1. TANJA GREIF (SHUBUKAN)

EKIPNA KATEGORIJA:

    2. Palačinke (E. Allouche, B. Tičar, Y. Vugenfirer-ISR)

Julij 2018, Kendo turnir “Hungary cup”, Budimpešta, Madžarska

ŽENSKA INDUVVIDUALNA KATEGORIJA:

   3. TANJA GREIF (SHUBUKAN)
 

Junij 2018, Kendo turnir “Wakaba cup”, Furstenfeld, Avstrija

INDUVIDUALNA KATEGORIJA 13 – 17 LET:

2. BLAŽ TIČAR (SHUBUKAN)

Junij 2018, Kendo turnir “1st MEMORIAL MASASHI CHIBA”, Rim, Italija

ŽENSKA INDUVIDUALNA KATEGORIJA:

3. TANJA GREIF (SHUBUKAN)

 

 

 

2017

2017 (22. APRIL) TACEN

JUNIOR KATEGORIJA (OD 14 DO 18 LET):

  1. DAVID GERMAVC (KJM)
  2. BLAŽ TIČAR (SHUBUKAN)
  3. ŠTRAKL JURE (KJM)

NAGRADA ZA BORBENI DUH: JURE POSPIŠIL (KJM)

 

KYU KATEGORIJA:

  1. IZTOK KOMOVEC (KJM)
  2. GREGA MATJAČIČ (SHUBUKAN)
  3. PIA NEDELJKO (KJM), GREGOR ROŽIČ (KJM)

NAGRADA ZA BORBENI DUH: DOMEN LOŽAR (SHUBUKAN)

 

ŽENSKA KATEGORIJA:

  1. TANJA GREIF (SHUBUKAN)
  2. MARTINA GREIF (SHUBUKAN)
  3. ROZA JAKI (SHUBUKAN)

NAGRADA ZA BORBENI DUH: POLONA KOŠIR (KJM)

 

DAN KATEGORIJA:

  1. TANJA GREIF(SHUBUKAN)
  2. ROZA JAKI(SHUBUKAN)
  3. MARTINA GREIF (SHUBUKAN), ANDREJ TREVEN (ISS-HOUGAI)

NAGRADA ZA BORBENI DUH: JANKO GOBEC (SHUBUKAN)

 

EKIPNA KATEGORIJA:

  1. SHUBUKAN 2 (M. GREIF, R. JAKI, T. GREIF)
  2. SHUBUKAN 1 (K. VUKELIĆ, J. GOBEC, P. TOPIĆ)
  3. KJM 3 (D. GERMAVC, P. KOŠIR)

     SHUBUKAN 3 (D. LOŽAR, U. SVOLJŠAK, G. MATJAČIČ)

 

December 2017, POKAL NAKAKURA, Bruselj, Belgija

ŽENSKA INDUVIDUALNA KATEGORIJA:

3. TANJA GREIF (SHUBUKAN)

September 2017, POKAL TORU GIGA, Praga, Češka

ŽENSKA INDUVIDUALNA KATEGORIJA:

3. TANJA GREIF (SHUBUKAN)

NAGRADA ZA BORBENI DUH:

ROZA JAKI (SHUBUKAN)

Avgust 2017, POKAL SAMURAI, Ljubljana:

INDUVIDUALNA ODPRTA KATEGORIJA:

2. ELI ALLOUCHE (SHUBUKAN)

3. MARTINA GREIF (SHUBUKAN)

3. ROZA JAKI (SHUBUKAN)

EKIPNA KATEGORIJA:

1.Ronin 1 (M. Lesueur – FRA, U. Svoljšak – SLO,         Y. Vugenfirer-ISR)

2.Shubukan Dolls (R. Jaki, M. Greif, T. Greif)

3.Ekipa Maken (J. Gobec – SLO, E. Allouche – SLO,  M. Yamamoto – JAP)

April 2017, Pokal Sakura, Zsambek, Madžarska

KIHON KATEGORIJA:

BORBENI DUH JONA KOLTAJ

April 2017, Pokal Sakura, Zsambek, Madžarska

INDUVIDUALNA KATEGORIJA:

BORBENI DUH ROZA JAKI

EKIPNA KATEGORIJA:

2. SLOVENSKO-HRVAŠKA EKIPA (V. Matušić, T. Greif, T. Filjak-Juračić, I. Sviben, V. Rukavina, R. Jaki)

 

 

2016

2015

2015 (14. NOVEMBER) – MARIBOR

ODPRTA INDIVIDUALNA KATEGORIJA:

  1. ELI ALLOUCHE (SHUBUKAN)
  2. ROZA JAKI (SHUBUKAN)
  3. IZTOK KOMOVEC (KJM), TANJA GREIF (SHUBUKAN)

NAGRADA ZA BORBENI DUH: IZTOK KOMOVEC (KJM)

 

EKIPNA KATEGORIJA:

  1. SHUBUKAN 1  (J. GOBEC, M. PINTAR, E. ALLOUCHE)
  2. SHUBUKAN 2  (R. JAKI, A. FLAJS, T. GREIF)
  3. ISS-HOUGAI (C. KOLEŽNIK, A. TREVEN, A. ŠROT)

NAGRADA ZA BORBENI DUH: KJM 1 (P. KOŠIR, I. KOMOVEC, G. POTOČNIK)

2014

2014 (15. NOVEMBER) – SLOVENSKA BISTRICA

 

KYU KATEGORIJA:

  1. ROZA JAKI (SHUBUKAN)
  2. IZTOK KOMOVEC (KJM)
  3. GREGA MATJAČIČ (SHUBUKAN), JANOŠ TEKAVEC (SHUBUKAN)

NAGRADA ZA BORBENI DUH: POLONA KOŠIR (KJM)

 

DAN KATEGORIJA:

  1. ELI ALLOUCHE (SHUBUKAN)
  2. MARTINA GREIF (SHUBUKAN)
  3. MATEVŽ PINTAR (SHUBUKAN), TANJA GREIF (SHUBUKAN)

NAGRADA ZA BORBENI DUH: HOKARI AKIZAWA (SHUBUKAN)

 

EKIPNA KATEGORIJA:

  1. SHUBUKAN 2 (J. TEKAVEC, H. AKIZAWA, E. ALLOUCHE)
  2. SHUBUKAN 1 (R. JAKI, T. GREIF, M. GREIF)
  3. SHUBUKAN 3 (J. GOBEC, G. MATJAČIČ, M. PINTAR)



2013

2013 (7. DRŽAVNO PRVENSTVO) –  MARIBOR

 

KYU KATEGORIJA:

  1. IZTOK HERCOG  (ISS-HOUGAI)
  2. GREGA MATJAČIČ (SHUBUKAN)   
  3. PETRA BENČINA (SHUBUKAN), JANOŠ TEKAVEC (SHUBUKAN)

NAGRADA ZA BROBENI DUH: IZTOK KOMOVEC (KJM)

 

DAN KATEGORIJA:

  1. TANJA GREIF (SHUBUKAN)
  2. ELI ALLOUCHE (SHUBUKAN)
  3. GREGOR PLEVNIK (SHUBUKAN), JANKO GOBEC (SHUBUKAN)

NAGRADA ZA BORBENI DUH:  MOJCA DJORIĆ ( SHUBUKAN)

 

EKIPNA KATEGORIJA:

  1. SHUBUKAN 4  (T. GREIF, E. ALLOUCHE, J. TEKAVEC)
  2. SHUBUKAN 2 (M. PINTAR, T. MARKOVIČ, R. JAKI)
  3. ISS-HOUGAI (A. ŠROT, A. TREVEN, I. HERCOG)

SHUBUKAN 1 (G. PLEVNIK, M. DJORIČ, P. BENČINA)

NAGRADA ZA BORBENI DUH: ROZA JAKI (SHUBUKAN)

 

2012

2012 (28. APRIL, 6. DRŽAVNO PRVENSTVO) –  ZREČE

KIHON KATEGORIJA:

1.      BLAŽ ŽURMAN (SHUBUKAN)

2.      VID GOBEC (SHUBUKAN)

3.      MIRJAM KAVČIČ (SHUBUKAN), PRIMOŽ VREČEK (SHUBUKAN)

 

INDIVIDUALNA KATEGORIJA (DO 1. DAN):

1.      ALJOŠA ŠROT (ISS-HOUGAI)

2.      ANDREJ TREVEN (ISS-HOUGAI)

3.      AJDA FLAJS (SHUBUKAN), JANKO GOBEC (SHUBUKAN)

 

EKIPNA KATEGORIJA:

1.      SHUBUKAN 1 (G.PLEVNIK, B. KOŠIR, T. MARKOVIČ)

2.      SHUBUKAN 3 (H. AKIZAWA, M. DJORIĆ, P. BENČINA)

3.      SHUBUKAN 2 (G. POTOČNIK-ČERNE, A. FLAJS, J. GOBEC)

ISS-HOUGAI 2 (A. TREVEN, A. ŠROT, N. POZNIČ)

 

NAGRADA ZA BORBENI DUH:

TATJANA MARKOVIČ (SHUBUKAN)

TOMAŽ CEBEK (KJM)